Big Theft Team [Büyük Hırsız Takımı] % 100 Türk Yapımı

Big Theft Team [Büyük Hırsız Takımı] % 100 Türk Yapımı

Game Maker ile yapım aşamasında olan GTA projemi size yayınlamak istiyorum.

- Proje Game Maker 8.1 ile yapılıyor.
      - Bu yaz çıkarmayı planlıyorum.

Yorumlarınızı bekliyorum...

(c) Bay_Crazyboy - 2014
      Linki direk yaz. Yanlarına birşey koymana gerek yok.Linki direk yazarsan otomatik video çıkıyor.Adamlar çok küçük oldugu için kursun ile adamı öldürmek biraz zor görünüyor :) GTA ya takmıs durumdasın ama bence daha iyi oyunlar yapılabilir.Koca yaz buna zamanını harcayıp androide atacaksın 50 kişiyi geçmeyecek indirme sayısı.Sonra kariyerini erken yasta bırakacaksın :)
      Bak işte biraz anime izlemiş olsan en azından hayal gücün olurdu.Hayal gücün olmadığı için sadece gördüğünü kopyalıyorsun :D Çok farklı oyunlar çıkarılabilir.GTA yerine zombili bir oyun yap. Ev kurabilsin malzeme silah alabilsin falan ilginç eventler waveler.Artık senin zihin gücüne kalmış birşey.Ama bu GTA oyunu zaten bitmiş daha ne yapacaksın kendimizi kandırmayalım :D

mord4ck wrote:

Bak işte biraz anime izlemiş olsan en azından hayal gücün olurdu.Hayal gücün olmadığı için sadece gördüğünü kopyalıyorsun :D Çok farklı oyunlar çıkarılabilir.GTA yerine zombili bir oyun yap. Ev kurabilsin malzeme silah alabilsin falan ilginç eventler waveler.Artık senin zihin gücüne kalmış birşey.Ama bu GTA oyunu zaten bitmiş daha ne yapacaksın kendimizi kandırmayalım :D
      Konu dışı olucak ama önerdiğin bi anime varmı ?, o kadar sevdiğinizi belirtiyorsunuz grup olarak :D bi attack on titan bilirim :P
      Bleach başlangıç için ideal 350 bölüm.Yani bununla başlayan Anime hastası oluyor öyle diyeyim :D
      One Piece 99 yılında başladı ve hala devam ediyor 640 bölüm falan oldu.Yanlıs duymadın hala güncel her hafta bölümü çıkıyor :D
      Naruto var ama çoğu kişi tavsiye etmiyor.Gerçekçilik yok diyorlar.Belki beğenirsin bilemem :)
      Sword Art Online var şiddetle tavsiye ederim 25 bölüm falandı sanırım.Başlangıç olarak bu da olabilir.
      Death Note var 37 bölüm ilginç bir anime ama hoş.
      Another var 12 bölüm korku gerilim seviyorsan bununla başlayabilirsin.
      Liste böyle uzar gider :D TürkanimeTv sitesine gir kafana esenle başla izle :D

mord4ck wrote:

katılıyorum. GTA bikez çıkmış oynanmış sevilmiş ve şu anda adamlar kuş bakışı grafiklerden gerçekçi grafiklere gelmiş. anlican GTA tarzı oyunlarda sadece gta tutar. sen şimdi gta 1 denginde bir oyun yapıyorsun ama oynanmaz zamanında oynanmış şu an ki oyun sektörüne bakacak olursan GTA tarzı bi kuş bakışı grafikli oyun oynanmaz şahsen ben oynamam ama arkadaşın dediği fikir süper zombi vs. şimdi zombi vs. şeklinde böyle kuş bakışı yapsan ilk indircek kişi benim :) GTA bir marka olmuş önüne geçemezsin ama arkadaşın dedigi gibi hayal gücünü geliştirmelisin böylece çok güzel projeler ortaya çıkartabilirsin. bak oyun var oyun var mesela şu dönemin grafik teknolojisinde Flappy Bird, Minecraft nasıl tuttu görüyorsun(bilinçli pixelart oldugunu bliyorum vurmayın :) kendine has bi tarz geliştirmen lazım şahsen adam o kadar manyak grafikli GTA varken gidip en kötüsünü oynamaz değil mi ama ? ama kendine has bir tarz geliştirirsen tutabilir.Darılmaca gücelmece yok sadece fikir beyan ediyorum :)

NOT: yorgunum ne dedigimi bilmiyorum o yüzden bazı şeyleri tekrarlamış veya gereksiz şeyler yazmış olabilirim k.bakmayın :)
      Ben yaptığım GTA'yı büyük oyun olarak görmüyorum. Amacım hani Flash oyun sitelerinde yer alanlar gibi oyun yapmayı planlıyorum. Küçükken hep böyle oyunları internette aradım. :) Yani flash oyun sitelerinde oyunumun yer almasını, herkezin indirmeden oynamasını istiyorum :D Amacım o.
      ​Bak işte biraz anime izlemiş olsan en azından hayal gücün olurdu.Hayal gücün olmadığı için sadece gördüğünü kopyalıyorsun Çok farklı oyunlar çıkarılabilir.GTA yerine zombili bir oyun yap. Ev kurabilsin malzeme silah alabilsin falan ilginç eventler waveler.Artık senin zihin gücüne kalmış birşey.Ama bu GTA oyunu zaten bitmiş daha ne yapacaksın kendimizi kandırmayalım

Biliyorsun değil mi? Hayal gücünü geliştirmek için kitap diye bir şey daha icat edilmiş :D İlla anime izlemek zorunda değil arkadaş. :D

AddNone wrote:

​Bak işte biraz anime izlemiş olsan en azından hayal gücün olurdu.Hayal gücün olmadığı için sadece gördüğünü kopyalıyorsun Çok farklı oyunlar çıkarılabilir.GTA yerine zombili bir oyun yap. Ev kurabilsin malzeme silah alabilsin falan ilginç eventler waveler.Artık senin zihin gücüne kalmış birşey.Ama bu GTA oyunu zaten bitmiş daha ne yapacaksın kendimizi kandırmayalım

Biliyorsun değil mi? Hayal gücünü geliştirmek için kitap diye bir şey daha icat edilmiş :D İlla anime izlemek zorunda değil arkadaş. :D

Herhalde, ciddi anlamda dedigine inanmıyorum ben :D
      Her iyi oyun yeni bir fikir getirmiştir dosrum. Örneğin Minecraft gören bu ne la der benim gibi sonra bağımlı olur ama gta kopyası olursa ben bunun yerine gta oynarım git güzel bir fikir bul flappy brd mesela oyun fazla güzel değil ama yeni fikir ve money :D
      ---
      Hayal gücü için Sherlock Holmes okuyun süper kitap

azad72 wrote:

Her iyi oyun yeni bir fikir getirmiştir dosrum. Örneğin Minecraft gören bu ne la der benim gibi sonra bağımlı olur ama gta kopyası olursa ben bunun yerine gta oynarım git güzel bir fikir bul flappy brd mesela oyun fazla güzel değil ama yeni fikir ve money :D
      ---
      Hayal gücü için Sherlock Holmes okuyun süper kitap

Yani oynuyan para ve fikir içinmi oynuyo ?

azad72 wrote:

Para için değil fikir için evet
      Åžahsen ben bir oyunun fikiri güzelse oynarım yoksa Minecraft milyonlarca kişi tarafından oynanmazdı flappy bird birden yükselmezdi
      eğer güzel birşey çıkarsa reklam niye koymayacaksın ki?

prensesi kurtarmaya çalışan ve mantar yiyen tesisatçı ne kadar iyi bi fikir acaba ? :D bence olay oyunun eğlenceli olup olmaması sana eğlenceli değil diye diğer insanlarada olmucak diye birşey yok.