php oyun estergon

php oyun estergon

arkadaslar yapmaya devam ettiğim php oyunu incelemeniz için size bi linkini atayım yorumlarınzıı paylasın

bu oyunu okulda performans ödevi için geliştirmiştim baktım güzel oldu devam ediyorum :D
      oyun daha bitmedi ekliceğim bi kaç sistem var oyunun mantıgı gladiatus oyununa benziyor. hatta bazı grafikelrini ordan kullandım fakat sadece simdilik düzgün dursun diye oyun daha sonra tüm grafikleri değiştiricem oyun hakkında yorumalrınızı anlatırsanız sevinirim suan oyunda mesajlasma ve sandık butonalrı calısmıyor sadece

http://estergon.net46.net/

güncel karakter görüntüleme ekranından bi görüntü:

Post was edited 1 time, last by “birikim6767” ().

id: 1
      pw: 2
      isteyen benim hesabı oynayabilir.

Ormandaki canavara ard arda aralıksız basınca tüm puan gidiyor para geliyor.İçeriği göstermeden ötekini kesemesin bence.
      Arenada da aynı şekilde bi adama ard arda saldır de anlayacaksın dediğimi :)

Ayrıca pvp de cok büyük hata var.Eğitimde herşeye abandım güç beceri çeviklik falan ama RuhlessReal hiç bir eğitimi yok sadece atağı 100 daha fazla diye kazanıyor.Ayrıca benim canım ondan 250 daha fazla. Yani atağı 100 daha fazla diye hep o mu kazanacak ne kadar eğitim verirsem vereyim ?

Bu tarz oyunlarda bunun hesaplaması saniye bazlı yapılıyor. Eğitim falan herşey katılarak 1 saniyede ne kadar hasar vuruyor. Karşıdakide ne kadar savunabiliyor diye matematiksel hesaplaması yapılıyor.
      @birikim6767 merhaba,

- Oyunu aynen Gladiatus'a benzetmeye çalışmışsın. Bu şekilde devam etmeye çalışırsan senin oyunu oynayan fazla çıkmaz. Herkes Gladiatus'u oynar. Misal ben de Gladiatus gibi oyun yapıyorum ama oyunum Roma'da değil İstanbul'da geçiyor. Senaryo eklemeye çalış. İnsanların dikkatini çeker böylece.

- Arenada kullanıcıları gösterirken <a href=""></a> tagı içinde kullansaydın daha iyi olurdu. Çünkü karakterler savaşmadan önce bi araştırma yapması gerekir. Ben bu adamı yenebilir miyim diye düşünmeli.

- Oyunda çok açıklama var. Bu açıklamalar insanların gözünü yoruyor. Bence JQuery ile Toolbox eklentisini kur ve açıklamaları oraya yaz.

- Savaş Sistemi üzerinde çok uğraşmamışsın gibi. Benim oyunumdaki savaş sistemi mükemmel bir şekilde çalışıyor. Herşeyi ile ayrı ayrı hesaplıyor. İstersen sistemi açıklamaya çalışırım.

Bu arada benim PC monitörü bozuk olduğu için bir siteye upload edemiyorum. PC mpnitörünü yapınca, Ben de yayınlarım :)

Oyunu mobilden oynuyorum. Sürükle Bırak var mı bilemiyorum. Varsa yardımcı olur musun?

Post was edited 1 time, last by “BayCrazyboy” ().

oyunda eksik cok tabiki oynanabilir durumda değil zaten benim siteye koyma amacım suan okudla performans ödevimi vermekdi bu rada paylasmamın sebebide acıkları ögrenmek di zaten bi problem yok hepsini tek tek düzeltcem

@mord4ck dedigin gibi savas sistemindeki kod zaten suan için savas gucu yuksek olan kazansın diye yaptım hemen bunalrı düzeltcem oyun suan oynanabilir bi durumda değil. saldırıyada süre koyucam 5 dkda bir saldıra bilecek mesela o tarz seyler olucak eklemedim daha vakit bulucna hepsini tek tek yapıcam zaten onda sorun yok

@BayCrazyboy a href icine koy diosun aynen oyle yapıcam ama ılk once karakter gezınme sayfasını ayarlamam laızm ya onu beklıyorum

savas sistemi icin ugrasmammıssın demissin haklsıın dha ugrasamadım ama yapamadıgımdan degıl tabiki yavas yavas simdilik cok basit sekilde atakı falza olan alsın yazdım okadar :D

oyunda sürükle bırak var yardımcı olmaya calısırım suan tek bitmis olan sistem o galiba

dedigim gibi oyu suaan oynnabilir düzeyde degil ben suan acıkları görmek icin koydum sorun yapamyın herseyi tek tek duzenlıcem :D

silahı markete satınca kopyalıyor demissin onu anlamadım onu bi baakyım ben öle bisi yasamamıstım.

daha varsa acıklar yazın duzeltıyım tek tek