MbK GameStudio Alımı *UNITY3D*

MbK GameStudio Alımı *UNITY3D*

Herkese merabalar, iyi forumlar![MbK GameStudioMbK GameStudio 2015 yılında oyun yapmaya gönüllü insanlar tarafından kurulmuştur. Amacımız Türkiye'de oyun sektörünü geliştirmek ve ekibimize katılan insanları oyun programlama konusunda eğitmek/geliştirmek.MbK GameStudio Çalışma AlanıEkibimiz Unity3D üzerinde çalışmaktadır. İleride diğer oyun motorlarıyla da oyun yapmayı planlıyoruz.

Alımlar
      MODELLEMECİ*
      Cinema 4D, Blender ,3DsMax programlarından herhangi birinde;amatör veya profesyonel olan program arayüzüne hakim, öğrenmeye açık olan herkesi bekliyoruz.
      KODLAMA*
      C# veya Javascript alanında amatör üst düzey veya kendini geliştirmeye hevesi olan bir şeyler kazanmak isteyen herkesi ekibimize bekliyoruz..
      GRAFİKER* Grafiker alınacaktır.
      Ayrıntılar için veya bize katılmak için mesaj atabilirsiniz.Saygılarımla,MbK GameStudio

DÜZENLEME
      Ekibimiz yeni kurulduğundan dolayı herhangi bir çalışmamız mevcut değildir. Yapacağımız ilk oyun PC platformunda olacaktır. Kendini geliştirmek isteyen arkadaşlarımız bizimle birlikte hep beraber gelişeceğiz...

Post was edited 1 time, last by “mbkgamest” ().

Ben burada da sormak istiyorum ayrımcılık olmasın . Adımız çıktı iyice ama birinin bunları sorması lazım. Kendini geliştirmek isteyen herkesi demişsiniz ama ekipte kim var ve hangi dallarda var yazmamışsınız ben amatorum diyelim beni kim geliştirecek . Lütfen grup konularını az daha detaylı açalım Allah aşkına. Ek olarak ta şuana kadar hiç faliyetiniz var mı ? Oyun yaptınız mükemmel oldu nerde yayınlayacaksınız ? Android ise Google Play PC ise Steam İOS ise İOSDeveloper hesabınnız var mı? bunların hiç bir bilgisi yok sadece Türk Oyun Sektorünü geliştirmek amacıyla deyip logo atıp bırakmışsınız cidden olmuyor Allah için az konuları detaylandırın.