Satılık Low Poly Modeller (o ̄▽ ̄)o

Satılık Low Poly Modeller (o ̄▽ ̄)o

Herkese iyi akşamlar herkese
      Elimde daha önceden yaptığım bir kaç model var ^^
      Eğer Satın almak isterseniz bana skype tan ulaşabilirsiniz.
      (Skype : skydawn.sky)
      Bunların haricinde İstek üzerine model,animasyon ve karakter rigleme işlerinide yapabilirim.
      Yaptığım bazı animasyonlara buradan bakabilirsiniz. " LINK "

(Direk olarak 3ds Max sahnesinden ve Unreal Engine den çektim görüntüleri render alıpta şatafatlı göstermek istemedim sonra adam reder ayarlarını yapamayıp neden bu böyle görünmüyor demesin diye :D )

Satılık Modellere gelicek olursak;

GyroCopter: (Çoğu yerde GyroCopter (Ufak helikopter) modeli bulmak zor)
      Ana kaplama haricinde 3 farklı kaplaması daha bulunmaktadır ayrıca Normal Map mevcuttur.
      Pervanelerinde animasyon mevcuttur.
      Polygon : 1789

2 Adet Tank Modeli :
      Polygon (1.Tank) : 1.496
      Polygon (2.Tank) : 1.528
      -İki model de 3 Kaplamaya Sahip "Ana kısım-Taret-Palet" olmak üzere ve "Normal Map" leri mevcuttur.

Endless Runner projeler için Karakter:

-Polygon : 4.900
      - 4 Texture Bulunmaktadır "Vucüt-Kafa kısmı-Aksesuarlar-Kaykay"
      -11 Adet Animasyon vardır.
      :Duruş
      :Koşma
      :Zıplama Başlangıç
      :Zıplama Loop
      :Zıplama son
      :Aşağıdaki platforma inme (eğilme)
      :Engele takılıp düşme
      :Kaykay ile Duruş
      :Kaykay Zıplama Balangıç
      :Kaykay Zıplama Loop
      :Kaykay Zıplama Son

Shoot'em up türü oyunlar için Uçak Modelleri

-Evet bu paket 5 Uçak,2 Silah ve 1 Güç arttırma Kapsülü modeli içeriyor
      -Her modelin 1 Kaplaması and 1 Normal Map i var.
      - Plane 1: 1.300 Polygon
      - Plane 2: 1.612 polygon
      - Plane 3: 1.300 polygon
      - Plane 4: 1.300 polygon
      - Plane 5: 1.020 Polygon

Herkese iyi forumlar ^^

Post was edited 4 times, last by “Zantara” ().

:D Çok sağol @birikim6767
      modele göre değişkenlik gösteriyor fiyatlar ya:D Yurt dışına rig+basit animasyonlar 30 euro yapıyodum.
      Low Poly (sadece Rigli) = 50-80TL civarı (Modeline göre değişir tabi basit bir şey olursa 20 ye kadar indirebiliriz fiyatı)
      Low Poly (Rig+Animasyon) =100-150 TL
      Med-High Poly: 200-400 TL arası olabiliyor.
      Sadece Rig = 15-25 TL arası
      Sadece Rig+Animasyon = 75 TL

Evet tarife hazırlattın bana resmen şu an @birikim6767 hahaha :D

Burdaki modelleri daha önedne yapmış olduğum için GyroCopter : 25TL Tanklar : 30TL Karakterde : 60 TL

Gene çok insaflı fiyatlar bunlar yurtdışı fiyatlara baktımda insanalr tam hakkını veiryor bu işin.
      Modelleme ve Textüre hadi neyse de modelin can alıcı noktası rig ve animasyon fiyatlarında çok iyi bende modelleme ile uğraşıyorumda şuan biraz eziğim ilerde pekişmiş olurum ışık var :D ama senin bu yaptığın animasyonlar hiç fena değil çok iyi yapmışsın zaten karakter animasyonları baştan aşağı bi sorun ve bazen saatleri alabiliyor rigle beraber kolay değil uğraşmak

ha satış için çok geniş kapsamlı sitelerde var istersen oralarada eklemeyi dene ( tabi denemişsindir belki bilmiyorum :D)
      Teşekkürler yorumun için :D
      Evet biraz sıkıntı iş riglemek zaten ayrı bir dert :D Animasyon ayrı bir sıkıntı.

Satış için blogumu günceleldikten sorna diğer yerlere eklemeler yapıcam.Şu an bir buraya yazdım birde Urneal engine in market place ine bi model gönderdim test için onay bekliyorum.Onun haricinde turbosquiddede var bi iki şey.

Ultimate 35 wrote:

Modelleme ve Textüre hadi neyse de modelin can alıcı noktası rig ve animasyon fiyatlarında çok iyi bende modelleme ile uğraşıyorumda şuan biraz eziğim ilerde pekişmiş olurum ışık var :D ama senin bu yaptığın animasyonlar hiç fena değil çok iyi yapmışsın zaten karakter animasyonları baştan aşağı bi sorun ve bazen saatleri alabiliyor rigle beraber kolay değil uğraşmak

ha satış için çok geniş kapsamlı sitelerde var istersen oralarada eklemeyi dene ( tabi denemişsindir belki bilmiyorum :D)

Rig in mantığını çözdükten sonra baya kolay en azından blenderda öyle.