Mevcut WebSiteme Yetkili Arkadaşlar Arıyorum

Mevcut WebSiteme Yetkili Arkadaşlar Arıyorum

Merhabalar,

Her şeyi bana ait olan tüm içeriğini kendim yazdığım internet sitemi 1 ay önce açtım. İnternet sitesi üzerinden link paylaşımı yaparak siteyi ziyaret eden kişi/kişilerin aradığı içeriğe hemen ulaşmasını sağlamaya çalışıyorum. +30'dan fazla link mevcut. Bu linklerin hepsi program linki. Yetkili olacak arkadaşların da bu sitede yardımcı olmalarını istiyorum.

Amacımız;

Türkiye'deki en büyük program/yazılım arama bulma sitesi olmayı amaçlıyoruz.

Türkiye'deki program/yazılım bulma sitelerinin hemen hemen hepsi yöneticiler tarafından içerik eklenebilmekte (Forum sitelerinden bahsetmiyorum tabii). Bu yazdığım sistem ile üyelik açan herkesin istediği linki paylaşmasını sağlayacağız. Bu sitede oyun yapmış kişi/kişiler de linklerini sitede paylaşıp reklam yapabilirler. Sizlerin desteği ile ufak ufak gelişmeye çalışacağız. Yetkili olacak arkadaşlar arttıkça sitedeki linklerde artacak. Linkler de artınca ziyaretçi artacak. Ziyaretçi de artınca, Google, Yandex, Bing, Yahoo! gibi arama motorlarında üst sıralara yükselmiş olacağız.

Sadece link paylaşım sitesi olarak düşünmeyin!! Daha fazlası da geliyor.

Daha birçok özelliği geliştirmeye çalışıyorum. Mesela siteye sanal puan sistemi ekleyerek alışveriş imkanı sağlıyor olacağız. Üyeler sanal puan toplayarak Mağazada istediği içeriği açabilecek. Yetkili olacak arkadaşlar ile birlikte plan da yapabiliriz.

Yetkili olacak arkadaşın görevi;
      • Link paylaşımı yapacak.
      • Linklerin kontrolünü yapacak.
      • Linklerin altındaki yorumları düzenleme yetkisi olacak.

Ciddi düşünen arkadaşları, linkbul.org ya da linkbul.org adresine bekliyorum.

Siteye Ait Ekran Görüntüleri;