Bu tip forumlar neden artık rağbet görmüyor?

Bu tip forumlar neden artık rağbet görmüyor?

Eskiden bu tip forumlar rağbet görürdü daha doğrusu oyun yapmaya/programlama öğrenmeye hevesliydi herkes. Ben çocukken herkes oyun yapmaya hacker filan olmaya çalışırdı, şimdilerde neden böyle değil? O hevesli tayfa nerde, hepsi youtber olma yoluna girmiş olmaz en nihayetinde :D Sİzin fikirleriniz neler neden rağbet görmüyor artık bu tarz forumlar/içerikler? Gerek bu forum olsun gerek şu yeni açılan programcıkafa formu olsun hepsi ölü...
      Powered by Basay
      2014 ve öncesi buralar değerliydi. Kontrol etmek zordu. Ben ve benim gibi yetkililer çok zorlanıyordu. :D Sonra Admin uzaklaştı. Gidiş o gidiş. O günden beri pek uğramaz. O gittikten sonra sitede geliştirmeler vs. olmadı. Birçok yetkili de siteden uzaklaşmaya başladı. Ondan sonra sitedeki aktif kullanıcılar teker teker gitmeye başladı. Ve sonuç bu şekilde kaldı. Yine eskilerden gelen 5 - 6 kişi var. Onlar da kim bilir ne zaman uğrar bir daha.

Meraklılar konusuna gelirsek, bir ziyaretçi arşivi görüyor. Diyor ki Bu forumda bayağı arşiv var. Oldukça da fazla kullanıcısı var. böyle düşünüp kayıt oluyorlar. Kayıt sonrasında birileri kendini tanıtıyor. Bir iki soru soruyor ve dönmemek üzere gidiyor. Siteyi unutuyor galiba :S

En büyük sıkıntı, yönetimin sitenin başında olmaması. Biz yetkililerde gücümüz yettiği kadar birşeyler yapmaya çalışıyoruz.

Her neyse iyi forumlar ^^

Post was edited 1 time, last by “BayCrazyboy” ().